Menüler

Can Livanelioğlu Kimdir


Can Livanelioğlu
Can Livanelioğlu Kimdir Biyografisi

Can Livanelioğlu Liseyi tam burslu okudu ve de birincilik derecesiyle bitirdi. 2015 Üniversite sınavında Türkiye 37'si oldu. Bu derecesi sonrası üniversite eğitimi için KYK'dan ilk 100 bursu ve ODTÜ'den de başarı bursları aldı. Can Livanelioğlu 2019'da Lisansını Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümünde 4.00 CGPA ile bölüm, fakülte ve üniversite birincilikleri ile tamamladı. 

2021 Mart ayında Biyomedikal Mühendisliği alanında Yüksek Lisans derecesini ETH Zürih'te 6 üzerinden 5.95 ortalama ile tamamladı. Yüksek lisans eğitimi için ETH Vakfından "Excellence Scholarship" bursu almıştır. Can Livanelioğlu 2021 yani bu Ağustos ayında da ETH Zürih'te Entegre Sistemler Laboratuvarı'nda (IIS) doktora eğitimime başlayacak. Can Livanelioğlu Genel olarak Elektronik alanında analog/dijital entegre devre (IC) tasarımı üzerinde çalışıyor. Bugüne kadar da uluslararası dergi ve konferanslarda toplam 3 adet yayını bulunmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Google Hesabınız yoksa Yorumlama Biçimi olarak Anonim şıkkını işaretleyip Yayınla butonuna tıklayınız. Yapılan yorumlar admin onayı sonrası görünecektir.