Menüler

Melis Gökalp Kimdir

Melis Gökalp SBS
Melis Gökalp Kimdir Biyografisi

Melis Gökalp SBS'de tam puan yaparak Türkiye birincisi olmuştur. Tam burslu olarak okuduğu Koç Özel Lisesi'ni IB diplomasıyla bitirdi. Sonrasında ABD'de Brown Üniversitesi'nden tam burslu kabul alarak Bilgisayar Bilimi ve Slav Çalışmaları (Rusça) bölümlerinden onur derecesiyle mezun oldu. Şu anda ise Cambridge, Massachusetts'te bir veri teknolojileri şirketinde yazılım mühendisi olarak çalışıyor.

Melis Gökalp Brown Üniversitesi'nde okurken çalıştığı laboratuvarda görme engelliler için prostetik görme cihazının prototipi üzerinde çalıştı ve bu cihaz için bilgisayar görmesi (computer vision) kullanarak obje ve yüz tanıma modülleri geliştirdi. Aynı zamanda ilkokul düzeyindeki öğrencilere bilgisayar bilimine giriş dersleri verdi.

7 yorum:

 1. Adsız09:10

  Tebrikler Melis

  YanıtlaSil
 2. Melis'im başarın daim olsun.Tebrikler

  YanıtlaSil
 3. Melis'im başarın daim olsun canım. Tebrikler yegenim

  YanıtlaSil
 4. Adsız19:10

  Melis'im,cok tebrik ediyorum seni ve seni çok güzel yetiştiren aileni. Başarın daim olsun güzel yegenim

  YanıtlaSil
 5. Adsız11:26

  Başarılarının devamı olsun. Tebrikler Aşkın öğretmenin zeki kızı...

  YanıtlaSil
 6. Başarılarınızın devamını dilerim. Tebrikler 🌹

  YanıtlaSil
 7. Adsız21:30

  Canım Melis'im, başarın daim olsun.Seni ve seni çok güzel yetiştiren dünyalar tatlısı aileni tebrik ediyorum. Seni çok seviyorum sevgili yegenim

  YanıtlaSil

Google Hesabınız yoksa Yorumlama Biçimi olarak Anonim şıkkını işaretleyip Yayınla butonuna tıklayınız. Yapılan yorumlar admin onayı sonrası görünecektir.